×

İhlas Kuzuluk Termal Otel, Her Mevsim Ayrı Güzel

26 Ocak 2016, Salı

Sakarya'nın Akyazı ilçesine bağlı Kuzuluk Turizm Bölgesi'ndeki İhlas Kuzuluk Kaplıcaları, her mevsim ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Özellikle yaz aylarında on binlerce yerli ve yabancı misafirleri ağırlayan İhlas Kuzuluk Kaplıcaları ve İhlas Kuzuluk Termal Otel, kışın da kar yağışıyla adeta kartpostallık görüntüleriyle ilgi gördü. Turizme katkı sağlayarak ismini duyuran İhlas Kuzuluk Termal Otel'in Müdürü Yılmaz Martin, yazın ayrı kışın ayrı bir güzellikte misafirleri ağırladıklarını söyledi.

Otel Müdürü Martin, "Kış mevsiminde kar yağmasıyla oluşan eşsiz manzarasıyla tatil yapmayı seven misafirleri ağırlamaktayız. Özellikle kar yağmasıyla oluşan doğal görsellik misafirlerimizin tercih nedenleri arasında yer alıyor. Sınırlı sayıda kalan oda ve dairelerde yerini ayırtmak ve bu keyfi kaçırmamak için acele edilmesini tavsiye ediyoruz. Sömestr tatilinde ister termal suya girilsin istenirse dışarıda karın tadı çıkartılsın. Ayrıca aileye özel termal banyolar, bay ve bayan ayrı masaj salonları, sauna, genel termal havuzlar, lokanta, pastane, şelale ve alışveriş merkezi ile hem keyifli hem de uygun bir tatil fırsatı sunuyoruz" dedi. - İSTANBUL

Asset 1